Kontaktujte nás

New Saint s.r.o.
Odborů 289/10 – Praha 2
Česká republika

JAK NÁS KONTAKTOVAT?

mobil: +420 728 669 771
email: pvh@newsaint.cz
web: www.prague.stay-pvh.cz
telefon a fax do kanceláře: +420 257 316 817
adresa: Odborů 289/10 , 120 00 Praha 2

O NÁS

‘P.V.H. only charming and luxury flats in Prague’ ® je značka společnosti New Saint, s.r.o., chráněná ochrannou známkou.

New Saint, s.r.o, se jako právnická osoba „narodila“ roku 2002. Tato společnost je však spojením skupiny architektů, inženýrů a investorů, kteří působí v Itálii již od roku 1970 a v České republice od roku 1991

Jaké je zaměření a obchodní strategie P.V.H.?

Skupina reprezentovaná P.V.H. ® (značkou společnosti New Saint, s.r.o.) se od samého počátku věnuje developerské činnosti hlavně u historických budov; u všech realizací je naším cílem kvalita, respektování historické identity a rekonstrukce prováděné v duchu celého města a jeho části. Naší prací se vždy snažíme podtrhnout vývoj daného místa od vzdálené historie až do dnešních dnů. Jsme také přesvědčeni, že se vyplatí investovat nemalé částky do designu a kvality budov, hledáme originální řešení dvorních prostranství budov (včetně zeleně uvnitř i vně budov), ale třeba i koupelen; snažíme se jednoduše zanechat našim potomkům stejné dědictví, jako nám zanechali naši předci. Každá budova i byt, které vytváříme, musí být nepochybně luxusní, ale, co je ještě důležitější než luxus, musí být také originální a mít individuální atmosféru a kouzlo.

Jaké projekty jsme realizovali v minulosti, jaké projekty realizujeme v současnosti a kdy byly zahájeny / budou dokončeny?

V České republice jsme, v oblasti našich nemovitostí, realizovali a dokončili několik budov: Janáčkovo nábřeží 49 (Praha 5 – Smíchov), Polská 2 (Praha 2 – Vinohrady), Anny Letenské 3 a Anny Letenské 5 (Praha 2 – Vinohrady), Vlašská 5 a Hroznová 4 (Praha 1 – Malá Strana), Odborů 10 a Odborů 12 (Praha 2 – Nové Město na pomezí Prahy 1) a Hořejší nábřeží 25 (Praha 5 – Smíchov,); v brzké budoucnosti zahájíme rekonstrukci neoklasicistní budovy v Týnci nad Sázavou. A budoucnost nám sama ukáže, jaké další projekty nás čekají.

Během posledních let jsme rovněž, díky zajímavým výsledkům našich návrhů interiérů, realizovali některé práce pro třetí osoby, zejména české a italské zákazníky, které z důvodu diskrétnosti nemůžeme jmenovat. Nicméně ukázky naší další práce (alespoň fotografie) naleznete níže v odkazu Některé další projekty realizovné skupinou P.V.H. v Itálii a České republice.

Jak lze popsat interiér našich bytů?

Popsat interiér našich bytů jen slovy není právě jednoduché. Pochopíte, až si prohlédnete obrázky na této webové stránce, které ilustrují naši filosofii interiérového a exteriérového designu; nebo ještě lépe, až naše byty navštívíte.

Kdo jsou naši klienti?

Našimi klienty a nájemníky našich nemovitostí, jsou především zahraniční pracovníci a podnikatelé (bankéři, ředitelé, vedoucí pracovníci velkých společností apod, kteří vyžadují vysokou kvalitu a jedinečnou atmosféru bytu a místa, kde se nachází). Klienty, kteří nám zadávají práce na realizacích (projektech a s nimi spojených pracích), jsou obvykle osoby, které nás kontaktují prostřednictvím našich nájemců a přátel.

Co je na P.V.H. New Saint tak jedinečné?

To můžete nejlépe posoudit na obrázcích, o kterých jsme se již zmínili. Pokusíme-li se to popsat slovy: v našich budovách je těžké najít dva navzájem si podobné byty; každou budovu i každý byt projektujeme, vybavujeme a staráme se o ně tak, jako bychom projektovali, vybavovali a pečovali o vlastní byt. Naši architekti a technici jsou na stavbě přítomni každý den a věnují se každému jednotlivému detailu a ozdobnému prvku. A co je nejdůležitější, společnost New Saint nabízí opravdu komplexní a integrované služby: průzkum budovy, projekt, podnikatelský záměr i vlastní výstavbu (společnost New Saint se svým partnerem P.R.&M. je stavební firmou, která pracuje s vlastními řemeslnými profesionály, a to včetně kovářů, tesařů a truhlářů), nábytek (pevně vestavěné vybavení kuchyní, šaten a koupelen), správu a údržbu nemovitostí. A náš rozpočet na realizaci každé budovy se více či méně rovná dvojnásobku průměrného rozpočtu na trhu. Při našem způsobu práce bychom se bez integrace jednotlivých oblastí činnosti opravdu neobešli.

Jaké jsou krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle společnosti P.V.H.?

Naše cíle lze snadno popsat, ale již méně snadno realizovat: exkluzivní a luxusní bydlení s jedinečnou atmosférou pro profesionály, manažery, ředitele apod. a jejich rodiny.

Jedna poznámka nakonec: všichni naši klienti vždy oceňují na prvním místě společné části našich budov a dvorní prostranství plné zeleně. Proč do podobných prací neinvestují i ostatní soukromé developerské společnosti

 

P.V.H. (New Saint, s.r.o.)

Generální ředitel

 

NĚKTERÉ DALŠÍ PROJEKTY REALIZOVANÉ SKUPINOU P.V.H. V ITÁLII A ČESKÉ REPUBLICE