NEW SAINT, s.r.o.
Odborů 10 – Prague 2
Czech RepublicHistorie budovy Vlašská 5, Praha 1

Historie budova:
Komplex budov s historickým názvem „Dům u tří červených srdcí“ se nachází v samém srdci Malé Strany , a skládá se ze čtyř budov (se 13 elegantními byty) s terasami, zahradami a dvorními prostranstvími s kašnami a zelení. Tento komplex vznikal postupně v průběhu staletí v období románském, gotickém, renesance, baroka, klasicismu i v moderní éře. Díky citlivé, pečlivé a jednotné rekonstrukci té nejvyšší úrovně se z tohoto domu stalo místo, které si podrželo svou historickou identitu a přitom je komfortní a okouzlující zároveň. Výjimečnost této nemovitosti je dána atraktivní lokalitou (na Malé Straně, avšak na samostatném, tichém a jedinečném místě mezi Vlašskou ulicí a zelení petřínského parku) v blízkosti několika významných zastupitelských úřadů, chrámu sv. Mikuláše, Karlova mostu a Pražského hradu.
Jde o luxusní historický dům s jedinečnou atmosférou, který byl renovován v letech 2000 až 2003. 3 podlaží s byty a horní 2 podlaží (včetně krásných loftů, dvoupatrových bytů s magickým výhledem na Pražský hrad a vrch Petřín) ze 16. století. V okolí naleznete veřejná parkoviště, autobusovou zastávku, stanici metra, prodejny potravin, kavárny, hospůdky, restaurace, koncertní síně, jazzové bary, obchody se starožitnostmi (plus tenisový klub, který je vzdálený asi 800 metrů, a golfový klub ve vzdálenosti 1500 metrů).
Služby na požádání: doprava z letiště, autobusového nebo vlakového nádraží (za poplatek); garážové stání ve vzdálenosti 300 metrů (za poplatek).
Domácí zvířata přijímáme.