NEW SAINT, s.r.o.
Odborů 10 – Prague 2
Czech RepublicHistorie budovy Polská 2, Praha 2

Jde o rohový dům, neo-barokního stylu, postavený na počátku 20. století, situovaný proti Riegrovým sadům, má 15 luxusních bytů (včetně podkrovních pater ve dvou úrovních s panoramatickým výhledem na park).

Dům je umístěn na Vinohradech, na rohu ulic Polská a Anny Letenské, v oblíbené rezidenční oblasti, poblíž Vinohradského divadla a je pouhých 5 minut pěší procházky vzdálen od Václavského náměstí a Národního muzea.

V jeho bezprostředním okolí můžete nalézt obchody, restaurace, vinárny, ale rovněž divadla a sportovní střediska. Jde o velmi dobrou lokalitu k bydlení. Budova se nachází poblíž stanic MHD na Náměstí Míru, což je rovněž místo, kde se nachází Vinohradské divadlo.

Velmi důkladná a citlivá rekonstrukce dané budovy, která byla dokončena koncem roku 2007, vrátila tomuto domu původní originální dobovou identitu z hlediska všech dobových prvků a všechny apartmány a byty byly rekonstruovány a citlivě zrealizovány v originálním provedení s užitím interiérových designů na velmi vysoké úrovni (luxusní koupelny, vybavení elegantním nábytkem a dalším příslušenstvím, orientálními koberci).