NEW SAINT, s.r.o.
Odborů 10 – Prague 2
Czech RepublicHistorie budovy Polská 2, Praha 2

Historie budova:
Jde o důležitý rohový výstavní dům, neo-barokního stylu, postavený ke konci 20. století, situovaný proti Riegrovým sadům, má 15 luxusních vybavených bytů (včetně podkrovních pater ve dvou úrovních) s panoramatickým výhledem na park.

Dům je umístěn na Vinohradech, což je aristokratická část Prahy 2, v rezidenční ulici na hraniční části s Riegrovými sady, poblíž Vinohradského divadla a pouhých 5 minut pěší procházky vzdálen od Václavského náměstí a Národního muzea.

V jeho bezprostředním okolí můžete nalézt malé tržiště, restaurace, vinárničky, ale rovněž divadla a sportovní střediska. Jde o velmi dobrou lokalitu bydlení , vhodnou rovněž pro trávení svátečních dnů a se zajímavým umístěním z obchodního hlediska: Budova se nachází poblíž stanice metra a hlavních linek veřejné dopravy na náměstí Míru, což je rovněž místo, kde se nachází Vinohradské divadlo. Soukromá parkoviště vozů se nacházejí vedle náměstí Míru, v Italské ulici.

Velmi důkladná a citlivá restaurace dané budovy, která byla dokončena koncem roku 2007, vrátila tomuto domu původní originální dobovou identitu z hlediska všech dobových prvků a všechny apartmány a byty byly rekonstruovány a citlivě zrealizovány v originálním provedení s implementací interiérových designů na velmi vysoké úrovni (luxusní koupelny, vybavení elegantním nábytkem a dalším příslušenstvím, orientálními koberci).

Poskytované služby na požádání: Doprava z letiště, autobusových nebo vlakových stanic (za zvláštní poplatek), parkování v garáži ve vzdálenosti 500 m (rovněž za zvláštní poplatek).
Pejskové a kočičky povoleny.