NEW SAINT, s.r.o.
Odborů 10 – Prague 2
Czech Republic


Dostupné byty na adrese Odborů 10 + 12, Praha 2


Historie budovy Odborů 10 + 12, Praha 2

Historie budovy:
Komplex dvou budov (20 bytů a v horních patrech 4 lofty o dvou podlažích s magickým výhledem na střechy Prahy a Pražský hrad), situovaný v ulici Odborů na hranici Prahy 1 vedle starobylého Karlova náměstí (kde se nachází velký zelený park v centru města) v těsné blízkosti velmi živé části Prahy, kterou angličtí architekti nazývají „Pražským Soho“ (10 minut pěšky z Václavského náměstí).
Najdete tu supermarkety, hospůdky, vinárny, bistra, restaurace, diskotéky, krámky se starožitnostmi a salóny krásy, ale také malé markety otevřené nonstop ve dne i v noci; fantastické místo pro vaši dovolenou a perfektní místo pro služební cestu (obě budovy, ve kterých je k dispozici wi-fi internetové připojení, se nacházejí poblíž stanice metra; a na Karlově náměstí také naleznete všechny druhy veřejné dopravy a hlídané parkoviště).

Budova č. 12, která je v novobarokním stylu, a dům č. 10 ve stylu secesním byly postaveny na začátku 20 století. Koncem roku 2005 byla dokončena pečlivá a vysoce kvalitní renovace těchto objektů, která citlivě respektovala historickou identitu každého jednotlivého detailu a do dokonalosti dovedla i interiér budov a zařízení všech bytů (luxusní koupelny, elegantní zařízení, orientální koberce apod.).
Služby na požádání: doprava z letiště, autobusového nebo vlakového nádraží (za poplatek); garážové stání ve vzdálenosti 300 m (za poplatek).
Domácí zvířata přijímáme.
WI-FI ZDARMA