NEW SAINT, s.r.o.
Odborů 10 – Prague 2
Czech Republic


Dostupné byty na adrese Janáčkovo nábřeží 49, Praha 5


Historie budovy Janáčkovo nábřeží 49, Praha 5

Krásná rohová budova v novobarokním stylu, s vyhlídkou na působivou scenérii se nachází na levém břehu Vltavy v Praze 5 na pomezí Malé Strany (Praha 1) v historickém centru naproti Národnímu divadlu a v blízkosti Střeleckého ostrova na řece Vltavě vedle umělé hráze, která byla postavena pro regulaci úrovně vody pro účely říční plavby. Tento palác byl postaven na konci 19. století; Pečlivá a jednotná rekonstrukce zachovala historickou identitu domu tak, jak byl původně postaven; dům je luxusní a elegantní zároveň.

V tomto domě s krásnou historickou fasádou (sochy a ozdobné prvky, hlavní vchod je ozdoben mramorovým štukem; originální dveře s malovaným sklem, krásné dvorní prostranství se zelení a kašnou; noční osvětlení dodávající tomuto místu magickou atmosféru) se nachází 14 elegantních bytů (malých, středních i velkých).

Jedná se o luxusní a elegantní historický dům vhodný jako špičkové bydlení pro manažery a jejich rodiny.

Z bytů lze obdivovat magický výhled na řeku Vltavu a Staré Město.

Tato nemovitost se nachází na atraktivním místě, v blízkosti Francouzského lycea a významných zastupitelských úřadů. Dům se nachází v rezidenční parkovací zóně, v blízkosti MHD, kaváren, hospůdek, restaurací, obchodního centra a obchodů se starožitnostmi. Dětské hřiště (Dětský ostrov) se nachází na ostrově mezi Národním divadlem a Janáčkovým nábřežím.