NEW SAINT, s.r.o.
Odborů 10 – Prague 2
Czech Republic


Dostupné byty na adrese Janáčkovo nábřeží 49, Praha 5


Historie budovy Janáčkovo nábřeží 49, Praha 5

Historie budova:
Krásná rohová budova v novobarokním stylu, s vyhlídkou na působivou scenérii se nachází na levém břehu Vltavy v Praze 5 na pomezí Malé Strany (Praha 1) v historickém centru naproti Národnímu divadlu a v blízkosti Střeleckého ostrova na řece Vltavě vedle umělé hráze, která byla postavena pro regulaci úrovně vody pro účely říční plavby. Tento palác byl postaven na konci 19. století; Pečlivá a jednotná rekonstrukce zachovala historickou identitu domu tak, jak byl původně postaven; dům je luxusní a elegantní zároveň.

V tomto domě s krásnou historickou fasádou (sochy a ozdobné prvky, hlavní vchod je ozdoben mramorovým štukem; originální dveře s malovaným sklem, krásné dvorní prostranství se zelení a kašnou; noční osvětlení dává tomuto místu magickou atmosféru) se nachází 14 elegantních bytů (malých, středních i velkých).

Jedná se o luxusní a elegantní historický dům vhodný jako špičkové bydlení pro manažery a jejich rodiny a (u menších/středních zařízených bytů) pro ubytování na dovolenou a služební cesty.

Z bytů můžete obdivovat magický výhled na řeku Vltavu a starobylé město.

Tato nemovitost se nachází na atraktivním místě, v blízkosti Francouzského lycea a významných zastupitelských úřadů. Nedaleko naleznete veřejné parkoviště, zastávku tramvaje a autobusu, stanici metra, obchody s potravinami, kavárny, hospůdky, restaurace, obchodní centrum a obchody se starožitnostmi (mateřská škola se nachází na ostrově mezi Národním divadlem a Janáčkovým nábřežím).

Služby na požádání: doprava z letiště, autobusového nebo vlakového nádraží (za poplatek); garážové stání ve vzdálenosti 300m (za poplatek).

Přijímáme domácí zvířata.