NEW SAINT, s.r.o.
Odborů 10 – Prague 2
Czech Republic


Dostupné byty na adrese Anny Letenské 3 + 5, Praha 2


Historie budovy Anny Letenské 3 + 5, Praha 2

Historie budovy:
Jedná se o skupinu budov postavených na začátku 20. století, které se skládají z 25 bytů, z nichž 4 v mezaninu mají soukromou zahradu, 2 byty ve 2. patře mají balkón a v 5. a 6. patře se nachází 5 dvoupodlažních půdních bytů s terasou, z nichž je nádherný výhled na střechy Prahy.

O budovách: na domě č. 3 můžete vidět bohatě zdobenou fasádu novobarokního stylu, uvnitř domu pak nádherné schodiště v secesním stylu (Liberty); dům č. 5 má jednodušší design a jeho fasáda i schodiště jsou v novobarokním slohu..

Tyto budovy byly během promyšlené a citlivé rekonstrukce dokončené v roce 2006 spojeny společnou zahradou na dvou úrovních se skleněnými výtahovými šachtami. Zeleň spolu s osvětlenou kašnou vytvářejí působivou atmosféru, zejména v noci.

Budovy se nacházejí na Vinohradech, aristokratické čtvrti Prahy, v blízkosti parku s názvem Riegrovy sady a Vinohradského divadla, 5 minut pěšky od Václavského náměstí a Národního musea.

V okolí naleznete malé markety, restaurace, vinárny, ale také divadla a sportovní centra.Výborné místo k bydlení i k trávení dovolené a zajímavá poloha pro služební cesty: domy se nacházejí blízko stanice metra a hlavních linek městské dopravy na náměstí Míru, kde stojí již zmiňované Vinohradské divadlo; k dispozici je soukromé parkování v Italské ulici vedle náměstí Míru.

Prvotřídní a pečlivá rekonstrukce, která byla dokončena v roce 2006, vrátila těmto domům jejich originální historickou identitu, a to v každém detailu; všechny byty byly rekonstruovány v původním rozdělení s velkým důrazem na design jejich interiéru (luxusní koupelny, elegantní zařízení s orientálními koberci).

Služby na požádání: doprava z letiště, autobusového nebo vlakového nádraží (za poplatek); garážové stání ve vzdálenosti 500m (za poplatek) .

Přijímáme domácí zvířata